Kocaeli Üniversitesi
 

E-Hizmetler » Etkinlikler

  • Dragon Cup Turkey 2013


Barbaros Denizcilik Kulübü 12 öğrenciyle, Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) bünyesinde, 11-12 Mayıs tarihlerinde Haliç İmrahor Parkında gerçekleştirilen Dragon Cup Turkey 2013 ayağında yarışmaya katılmıştır.


 

Yaklaşık on okulun öğrencilerinden meydana gelen Denizci Öğrenciler Derneği; DÖDER Denizkızı, DÖDER Pruva, DÖDER Denizden ve DÖDER Piri Reis takımlarıyla mücadelelere katılmış ve DÖDER Pruva takımı ikinci gün gerçekleşen Racing kategorisi final grubunda üçüncülük elde etmiş ve Eylül 2013 tarihinde gerçekleşecek Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmıştır. DÖDER Pruva takımında Barbaros Denizcilik Kulübü’nden Ahmet Bilgehan ÜZÜMCÜLER ve Ebru AYDOĞDU yer almaktadır.

Bu yarışmada Barbaros Denizcilik Kulübü’nü temsil ederek müsabakalara katılan okulumuz öğrencilerinden; Orkun Okan SEZGİN, Ahmet Bilgehan ÜZÜMCÜLER, Hasan ÖZDEN, Ozan ALTÜRK, Emrah YILDIRIM, Melih ARSLAN, Mert GÖKMEN, Hasan ULUSOY, Ebru AYDOĞDU, Esra CANSEVEN, Gamze KAYIMER ve Duygu Seda YILDIZ’ı tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

 

 

©Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi
4.Temmuz Mah., Atatürk Cad., No: 67, 41500 - Karamürsel / Kocaeli
Tel: +90 (262) 454 47 50 Belgegeçer: +90 (262) 454 40 72